יצירת קשר

שעות פעילות:

א'     12:00-20:00
ב'       8:00-17:00
ד'      12:00-20:00
ה'       8:00-17:00

ביום ג' אין קבלת קהל

שלח >
למקרים דחופים
שלח >

טיפול בפרוסטטה, הגדלה של הערמונית

 יתרונות הטיפול בפרוסטטה במרפאתו של דוקטור דיין


טיפול בפרוסטטה, הגדלה של הערמונית טיפול ייחודי בעזרת חימום של האזור עם מכשיר חדשני

טיפול בפרוסטטה, הגדלה של הערמונית טיפול בלתי פולשני המפחית את הצורך בניתוח

טיפול בפרוסטטה, הגדלה של הערמונית טיפול קצר, אשר אינו מחייב אשפוז

טיפול בפרוסטטה, הגדלה של הערמונית טיפול הממוקד בשיפור באיכות חייו של המטופל

טיפול בפרוסטטה, הגדלה של הערמונית הטיפול הינו ללא תופעות לוואי

 

ערמונית מוגדלת – שפירה (לא סרטנית) של בלוטת הערמונית
ערמונית מוגדלת מתאפיינת כבעיה אורולוגית רווחת הבאה לידי ביטוי בהגדלה שפירה (לא סרטנית) של בלוטת הערמונית (הפרוסטטה)  -BPH) Benign Prostatic Hyperplasia). עקב כך נוצר לחץ על השופכה, שגורם לחסימה של זרימת השתן. ערמונית מוגדלת הינו הגידול השפיר השכיח ביותר אצל גברים ושכיחותו עולה עם הגיל: כמחצית מהגברים בני 50 ומעלה סובלים מהבעיה ואילו בקרב בני 85 ומעלה, פגיעתה מגיעה ל-90%.

אפשר לזהות ערמונית מוגדלת לפי התסמינים הבאים: דחיפות ותכיפות במתן שתן, צריבה, תחושה שהשלפוחית לא התרוקנה עד הסוף, קושי בהתחלת השתנה (היסוס), זרם חלש מהרגיל, טפטוף בסיום ההשתנה, בריחת שתן והתעוררות תכופה בלילה לצורך השתנה (נוקטוריה). לעיתים, החולים סובלים מעצירת שתן חלקית, שעשויה לגרום לכאב עז בשיפולי הבטן, להתנפחות הכליות (הידרונפרוזיס) ולאי ספיקת כליות. כמובן, זיהום בדרכי השתן הוא סיבוך שכיח של ערמונית מוגדלת.

 

טיפול בפרוסטטה


הטיפול המקובל עבור ערמונית מוגדלת הוא ניתוח קשה, שבמהלכו מקטינים את הערמונית ומשפרים את זרימת השתן. ישנם מקרים, שבהם אי אפשר לנתח את המטופל, אם בגלל גילו המתקדם או משום שהוא סובל ממחלה שבה לא מומלץ לעבור ניתוח (למשל: אחרי התקף לב, אירוע מוחי, סוכרת ועוד).

לעיתים, המטופל שאינו מנותח מצליח להמשיך להשתין, אם כי הזרימה איטית וקשה, אך לעיתים המצב חמור יותר והוא אינו מצליח להשתין בכלל. במקרה זה, הוא חייב להיעזר בצנתר (קטטר) באופן קבוע. הבעיה היא, שמצד אחד, הצנתר פוגע באיכות החיים של המטופל ומהווה מקור לזיהומים חוזרים, ומנגד, אי אפשר לנתח אותו.


ערמונית מוגדלת - המודל הטיפולי המיוחד שלנו
במחקרים התברר, כי חימום טיפולי ממוקד של אזור הערמונית גורם להקטנת ערמונית מוגדלת, להגדלת הזרימה ולשיפור ביכולת ההשתנה של המטופל, מבלי להזדקק לניתוח. הטיפול מבוצע על ידי האורולוג, ד"ר תבדי, באמצעות מכשיר "תרמאספק" (מתוצרת מדיספק הישראלית).

זהו המכשיר היעיל ביותר מבין כל מכשירי החימום הקיימים בשוק. המכשיר יוצר חום ממוקד באזור הפרוסטטה, מקטין את הגידול ומשפר את מצבו של המטופל. מדובר בטיפול קצר, שאינו דורש אשפוז וללא תופעות לוואי.

לצפייה בסרטון אודות מכשיר התרמספק- מומלץ!


 מחקרים תומכים ומאמרים

  טיפול בפרוסטטה
     

 

 

 • + כאב ואורתופדיה
 • + מחלות כרוניות
 • + סרטן
 • + גסטרו - מערכת העיכול
 • + אורולוגיה
 • + איזון סוכרת
 • + הידרוקולוניק
 • + טיפול באוזון
 • + טיפול בקנדידה
 • + דלקות בנרתיק
 • צור עמנו קשר.

  צוות המומחים של מרכז ד"ר דיין עומד לרשותכם בכל עת,
  צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ.

  שלחו פנייתכם >
  x