יצירת קשר

שעות פעילות:

א'     12:00-20:00
ב'       8:00-17:00
ד'      12:00-20:00
ה'       8:00-17:00

ביום ג' אין קבלת קהל

שלח >
למקרים דחופים
שלח >

מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות

יתרונות הטיפול במחלות כרוניות במרפאתו של דוקטור דיין


מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות

מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות  שילוב של רפואה קונבנציונאלית עם שיטות רפואיות נוספות

מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות  תהליך אבחוני מקיף ומדוקדק במיוחד של כל חולה

מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות  טיפול כולל ורב מערכתי המביא להפחתת התלות בתרופות

מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות  טיפול מקיף של ניקוי הגוף מרעלים

מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות  מיקוד בשיפור איכות החיים של המטופל

מחלקה לרפואה פנימית - מחלות כרוניות  שמירה על קשר עם המטופל על מנת להביא להצלחה טיפולית מירבית

 

אודות ההתמודדות עם מחלות כרוניות


רוב המחלות הכרוניות הן מחלות פנימיות רב-מערכתיות, כמו: מחלות כלי דם ולב, מחלות ריאות וכו'. מחלות אלה נובעות מתהליך איטי ומתמשך של הרעלה עצמית של הגוף, שמקורה באורח החיים המודרני: הרגלי אכילה ושתייה לקויים, צריכה מוגזמת של תרופות, חוסר פעילות גופנית, עישון, זיהום אוויר ועוד.

 

בדרך כלל, הרפואה הקונבנציונלית לא מצאה דרך ריפוי מלאה למחלות אלה. התרופות הקיימות מטפלות בסימפטומים בלבד ומצליחות לאזן את מצב החולה, אך לא מעבר לכך. במקרים רבים, הן אף מגבירות את ההרעלה העצמית של הגוף. בנוסף, נדיר למצוא חולה כרוני הלוקה במחלה כרונית אחת. לרוב, מתפתחות אצלו מספר מחלות כרוניות, במקביל.

 

הרופא האחראי

 

כבר לפני יותר מ-20 שנה, החל ד"ר יוסף דיין, מומחה לרפואה פנימית, לשלב שיטות רפואיות נוספות בטיפול הקונבנציונלי שלו, במטרה לטפל בשורש המחלות הפנימיות ולא רק בסימפטומים.

 

ד"ר דיין מאמין, כי רוב המחלות הכרוניות נובעות מהרעלה עצמית של הגוף ולכן יש לשלב בכל מסגרת טיפולית מהלך ייחודי ומקיף של ניקוי הגוף מהרעלים. לשם כך, הוא עושה שימוש בשיטות טיפוליות מוכחות, המקובלות בעולם ובעיקר באירופה. במקרים רבים, הטיפול הכולל מצליח להביא להטבה ניכרת במצב החולים, לצמצם בצורה ניכרת את מספר התרופות הנצרכות על ידם ואת כמותן ולשפר את איכות חייהם.


ד"ר דיין מתמחה בעיקר באנשים הסובלים ממחלות ומבעיות רבות, במערכות שונות, בעת ובעונה אחת, לרבות אנשים מבוגרים ומי שחולים כבר שנים ארוכות.

 

דיאגנוזה והצעת דרכי טיפול


הטיפול מתחיל בפגישה ראשונה ומקיפה עם המטופל, במטרה ליצור דיאגנוזה אמיתית של החולה ולהבין את מצבו למלוא עומקו. במהלך הפגישה עורך ד"ר דיין תשאול מעמיק ומפורט על ההיסטוריה הרפואית שלו, אורח וסגנון חייו, התרופות שהוא נוטל כעת ושאר הבעיות הרפואיות שמהן הוא סובל. במידת הצורך, עשוי ד"ר דיין לתשאל גם את בני המשפחה הרלוונטיים - בהסכמת המטופל.


רק לאחר שהתקבל המידע השלם על המטופל, יכול ד"ר דיין לבחור את דרכי הטיפול המתאימות לו - בהתאם לצרכיו וליכולותיו של המטופל. במידת הצורך, הוא גם מתייעץ עם שאר הרופאים והמומחים שבמרפאה. דגש חזק מושם במרפאה בשמירת הקשר ההדוק עם המטופל, לכל אורך הטיפול. כמו כן, המטופל מקבל הסבר על התרופות אותן הוא נוטל ולומד להשתמש בהן בצורה מסודרת, בעזרת טבלת שימוש יומי.

 • + כאב ואורתופדיה
 • + מחלות כרוניות
 • + סרטן
 • + גסטרו - מערכת העיכול
 • + אורולוגיה
 • + איזון סוכרת
 • + הידרוקולוניק
 • + טיפול באוזון
 • + טיפול בקנדידה
 • + דלקות בנרתיק
 • צור עמנו קשר.

  צוות המומחים של מרכז ד"ר דיין עומד לרשותכם בכל עת,
  צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ.

  שלחו פנייתכם >
  x