יצירת קשר

שעות פעילות:

א'     12:00-20:00
ב'       8:00-17:00
ד'      12:00-20:00
ה'       8:00-17:00

ביום ג' אין קבלת קהל

שלח >
למקרים דחופים
שלח >

סובלת מפטריה חוזרת בנרתיק?הגיע הזמן לשים לזה סוף!

אחת מהבעיות המטרידות והנפוצות ביותר בקרב נשים קשורה לזיהום חוזר בנרתיק ובדרכי השתן, זאת על אף שמרביתן אינן מקלות ראש ופונות אל הגינקולוג לצורך קבלת טיפול. ממרכז מומחים ד"ר דיין לרפואה משולבת מאשרים את התופעה ומסבירים שמקורו של הזיהום הוא קנדידיאלי ונגרם מפטריית הקנדידה שנמצאת דרך קבע במערכת העיכול כחלק ממגוון אוכלוסיות החיידקים, הפטריות והטפילים השונים.

 

למעשה, הסיבה לתופעה של פטריה חוזרת בנרתיק נובעת מהעובדה שהטיפול בקנדידה מתמקד על פי רוב בנרתיק בלבד, והוא איננו משולב בטיפול למיגור הפטרייה שבמערכת העיכול, ובפרט כשמדובר במקרים שבהם התופעה איננה מלווה בתסמינים כלשהם המעידים על כך, כמו לדוגמה כאבי בטן, גזים, נפיחות, הפרעה ביציאות וכן הלאה, כשבנסיבות הללו נדון הטיפול מראש לכישלון.

 

שיתוף פעולה בין רופאים מומחים לצורך מיגורה המוחלט של הקנדידה

 

בכל הנוגע לטיפול בקנדידה, ובפרט כשמדובר בפטריה חוזרת בנרתיק, מרפאתו של ד"ר דיין נחשבת למרכז הרפואי היחידי כיום בישראל שמקפיד שנשים תיבדקנה הן על ידי גינקולוג והן על ידי רופא פנימאי מומחה, כשהתכנית הטיפולית נתפרת תוך כדי היוועצות ביניהם.

 

שיתוף הפעולה שמתקיים בין הרופאים המומחים נועד למנוע מצב שבו תופעת הקנדידה שבה ומתפרצת בתום טיפול, אלא להבטיח את מיגורה המוחלט לאורך זמן. התכנית הטיפולית מותאמת לכל מטופלת באופן פרטני, זאת לאחר שהמטופלת עוברת בדיקה של גינקולוג וריאיון אישי עם רופא פנימאי.

 

הראיון האישי נועד לבחון את ההיסטוריה המשפחתית והרקע הרפואי של המטופלת, וכן את סוג התזונה, הרגלי האכילה ואורח החיים שלה, ובמידת הצורך, היא מופנית לרופאים מומחים נוספים.

 

פטריה חוזרת בנרתיק: טיפול יסודי שמביא להבראה מלאה

 

מעטפת הטיפולים שמוענקת במרכז המומחים של ד"ר דיין מותאמת לאופי התסמינים שנתגלו בבדיקה, ונועדה למנוע כל תרחיש של פטריה חוזרת בנרתיק. התכנית הטיפולית משלבת בין רפואה קונבנציונלית לבין מגוון שיטות שונות מתחום הרפואה המשלימה במטרה להעניק טיפול יסודי שמביא להבראה מלאה.

 

הטיפול יכול לכלול, בין היתר, טיפול תרופתי, דיאטת קנדידה שמתאפיינת בשינויים בהרגלי האכילה ובמרכיבי התזונה, עירוי של ויטמינים ומינרלים, טיפול בגז אוזון, צמחי מרפא, חימום גינקולוגי וכיוצא בזה.

 

במסגרת התכנית הטיפולית עשויה המרפאה לעשות שימוש, בהתאם לצורך, בטכניקות טיפוליות נוספות שמטרתן לייעל את הטיפול ולזרז את תהליך ההחלמה, כמו למשל ההידרותרפיה שמסלקת באופן מלא את פטריית הקנדידה שנוהגת להיצמד אל דופנות המעיים, תוך כדי הבאה לספיגה אפקטיבית של התרופות ו\או תוספי המזון המשולבים בטיפול, מה שמאיץ את תהליך הריפוי.

 • + כאב ואורתופדיה
 • + מחלות כרוניות
 • + סרטן
 • + גסטרו - מערכת העיכול
 • + אורולוגיה
 • + איזון סוכרת
 • + הידרוקולוניק
 • + טיפול באוזון
 • + טיפול בקנדידה
 • + דלקות בנרתיק
 • צור עמנו קשר.

  צוות המומחים של מרכז ד"ר דיין עומד לרשותכם בכל עת,
  צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ.

  שלחו פנייתכם >
  x