אורטופדיה - מרפק טניס

אורטופדיה - מרפק טניס

שמעון עובד כמחסנאי באחת מחברות יבואני הרכב מזה כ 15 שנה. בחודשים האחרונים החל לחוש כאבים במרפק ימין  שגרמו לו להגבלה תפקודית  עם קושי בביצוע  המטלות היומיומיות.
 

דברים פשוטים כמו נשיאת שישית מים מינרלים, נשיאת סל קניות, ואף פתיחה של שער הבית גרמו לו לכאב עז בצד החיצוני של המרפק. רופא המשפחה רשם לו משחת וולטרן למרוח פעמיים ביום, אך כעבור שבוע שלא היתה הטבה פנה לאורטופד בקופ"ח שאבחן מרפק טניס אצל שמעון.

2941 (1)

”אבל אני לא משחק טניס בכלל" התפלא שמעון, והרופא נתן לו כדורים נוגדי דלקת לשבוע ימים, והפנה אותו לטיפולי פיזיוטרפיה. מצב המרפק החמיר. כעת גם להקליד על המחשב ולאחוז בעכבר הפך לנטל עבורו וגרם לו לכאבים. הוא פנה לחנות אורטופדיה שם המליצו לו על חבק/ רצועה מיוחדת למרפק איתו הסתובב כ 3 חדשים עם הקלה חלקית בכאבים.

כשפנה שוב לאורטופד בקופ"ח המליץ לו הרופא על זריקה מקומית של סטרואידים . בלית ברירה קיבל את הזריקה והושג אפקט שנמשך מעל חודש ימים עם העלמות הכאב וחזרה מלאה לתפקוד. אט אט הכאב החל לחלחל מחדש למרפקו עם ההגבלה התפקודית המתלווה. כשפנה שוב לאורטופד הקופה נאמר לו שעליו לעבור ניתוח למרפק עם תקופת השבתה של כ 3 חדשים.

"דר' אין שום טיפול אחר?" שאל שמעון. "תשמע" נענה, "תנסה טיפול בגלי הלם  אולי זה יעזור לך" .

פנה שמעון לגגל באינטרנט על הטיפול בגלי הלם ונתגלו לו מספר מכונים  המבצעים את הטיפול. לאחר סקר שוק, גמלה בליבו ההחלטה לפנות אל ההצעה היקרה ביותר על מנת לקבל את הטיפול. לאחר מילוי שאלון רפואי, פתיחת גליון רפואי ותשאול, עבר בדיקה אורטופדית נוספת  של הובהרו לו אחוזי ההצלחה לטיפול.

"מה יש לי להפסיד ? " אמר שמעון והחל בסדרת הטיפולים. כעבור 3 טיפולים חש הקלה, וכעבור 5 טיפולים הקלה ניכרת תוך חזרה מלאה לתפקוד. היום כחצי שנה לאחר גמר הטיפולים, הוא אינו בטוח האיזה מרפק היתה הדלקת.

נגישות

לתאום פגישה

מוזמנים לשלוח לנו הודעה