מחלת קרוהן - רפואה משולבת להחלמה

מחלת קרוהן - רפואה משולבת להחלמה

מחלת קרוהן הינה אחת מהמחלות המאפיינות את מערכת העיכול. מדובר במחלה דלקתית כרונית הפוגעת במעיים בפרט ועלולה לפגוע במערכת העיכול בכלל. המחלה נגרמת בשל פגם גנטי הפוגם באפשרות המערכת החיסונית של המעי להפעיל את מערכת החיסון הכללית של הגוף להדביר חיידקים פולשניים.

תסמיני המחלה הינם כאבי בטן, שלשולים, חוסר תיאבון, ירידה במשקל ובגילויים קיצוניים גם סדקים בפי הטבעת ודימום ממנה, הקאות, חסימת מעיים פצעים בפה, פריחות ועוד. אצל ילדים עלולה מחלת קרוהן לבוא לידי ביטוי בעיכוב גדילה ואף בעיכוב ההתפתחות המינית.


 

מרכז מומחים ובו מרפאות מקצועיות מציע רפואה משלובת, קונבנציונאלית ומשלימה, שבה ניתן מענה לסוגים שונים של מחלות. הטיפול במלחת קרוהן עשוי למנוע את הישנות התופעות הכרוכות בה. כל מטופל מאובחן בקפידה וביסודיות ועל פי האבחון מוצע מתווה טיפולי. הטיפול הוא אישי, קשוב וחם. כל מטופל מקבל גם, במידת הצורך, תמיכה וליווי נפשיים. הצוות הטיפולי נגיש וזמין על פי הצורך גם לאחר הטיפול, למעקב ולבקרה וכמובן גם לתמיכה ולעידוד.

מחלת קרוהן- כל מטופל לגופו ולנפשו

המודל הטיפולי הייחודי שפותח בהמרכז לרפואה משולבת מאפשר לחולים לשוב לתפקוד שגרתי מבלי להסתייע בתרופות. הטיפול עשוי לכלול העשרת המזון בתוספים תזונתיים, היות שחלק מביטויי המחלה הינם קשיים בספיגת הגוף מזונות מסוימים, מה גם שגוף עלול להימצא במצב, שבו יש להשלים חוסרים תזונתיים שנגרמו כתוצאה מהימנעות המטופל מאכילת מזונות המורכבים ממרכיבים חיוניים ביותר לתפקוד הגוף.

מענה טיפולי משולב למחלת קרוהן עשוי לכלול ויטמינים ומינרלים, העשרת התפריט בברזל ובאומגה 3 , שינוי בהרגלי האכילה תוך התקנת תפריט חדש, אישי, שיינתן בו מענה תזונתי לצרכיו הייחודיים של המטופל, תכשירים טבעיים, תערובת של חמצן ואוזון ועוד.

מחלת קרוהן כרוכה בתסמינים לא נעימים, ובמצוקה מתמשכת. הימצאותו, נגישותו וזמינותו של מרכז מומחים המציע מתווה טיפולי שמשולבים בו גישות טיפוליות שונות מאפשר לרופאים המומחים להתוות טיפול ספציפי לכל מטופל, על בסיס אבחון יסודי הנותן תמונה מלאה ומפורטת על מצבו הכולל של המטופל.

נגישות

לתאום פגישה

מוזמנים לשלוח לנו הודעה