סובל מאין אונות?

לייעוץ וטיפול באין אונות השאירו פרטים

[leadercf7 campid="4622"]

סובל מאין אונות? בוא לשמוע על שיטה חדשנית לטיפול בבעיה!

אימפוטנציה או אין אונות היא בעיה נפוצה, שמחצית מהגברים עשויים לסבול ממנה אם באופן זמני או באופן קבוע. ממרכז המומחים ד"ר דיין לרפואה משולבת מסבירים שהחל מגיל 40 ואילך הופכת תופעת האימפוטנציה לשכיחה יותר ושיעור הסובלים ממנה עולה ככל שמתבגרים.

עם זאת, על אף ממדי התופעה והפגיעה באיכות החיים, כעשירית בלבד מהלוקים בה מצליחים להתגבר על מחסומי הבושה והמבוכה ופונים בסופו של דבר לטיפול באין אונות.

ישנם כיום מגוון שיטות ואמצעים לטיפול באימפוטנציה, כשאחד האמצעים הנפוצים ביותר הוא מתן תכשירים שגורמים להרחבת כלי הדם ובכך משתפרת הזקפה. בין התכשירים המוכרים ביותר שמובילים לשיפור זרימת הדם לאיבר המין, לשיפור הזקפה והתפקוד המיני ניתן למנות את הוויאגרה, הסיאליס וכיוצא בזה.

4893

חסרונות השימוש בתכשירים נפוצים ותופעות הלוואי

מדובר בתכשירים שהנם נפוצים מאוד בשוק וגם לא זולים, ובחלק לא קטן מהמקרים, הם עשויים להביא לשורה רחבה של תופעות לוואי עד שלעתים מטופלים יעדיפו שלא ליטול אותם ולוותר על קיום יחסי המין.

כמו כן, התרופות לטיפול באין אונות אינן מומלצות לשימוש עבור אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, תעוקת חזה או בעיות לב. תסמיני לוואי העלולים להופיע אצל חלק לא מבוטל מהמשתמשים כוללים כאבי ראש, סחרחורות, תחושת חום בראש ותחושה של בערה בעיניים, ובמקרים מסוימים גם כאבי בטן, הפרעות עיכול ושלשולים.

ד"ר יוסף דיין, מומחה ברפואה פנימית ובטיפול בקנדידה ובנושאים רבים בתחומי הרפואה ומייסדו של מרכז המומחים, מסביר שלאור הבעייתיות הניכרת שקיימת בנטילת התרופות הללו, החליטו במהלך השנים לחפש שיטה שונה לטיפול בהפרעות בזקפה, ופיתחו כאן במרפאה שיטה טיפולית ייחודית המבוססת על גלי הלם.

שימוש בטכנולוגיית גלי ההלם: ללא כאב וללא תופעות הלוואי

טכנולוגיית גלי הלם קיימת כבר בשוק למעלה מ-30 שנה ועושים בה שימוש לטיפול במכלול שלם של בעיות רפואיות שונות. לצורך הטיפול באין אונות, נוצר שיתוף פעולה בין מרכז המומחים לחברת מדיספק הישראלית שפיתחה ראש מיוחד המחובר למכשיר גלי ההלם, המאפשר שימוש לשם שיפור זרימת הדם לאיבר המין ובעקבות זאת לשיפור משמעותי בזקפה.

בטרם ההליך הטיפולי נדרש המטופל להיפגש עם ד"ר דיין על מנת לברר האם השיטה הטיפולית אכן מותאמת לצורכי המקרה הספציפי שלו ועל מנת לפתוח תיק רפואי. מאחר והנושא הוא רגיש ודיסקרטי, הוכנסה לאתר האינטרנט של המרכז האפשרות להשאיר פרטים ליצירת קשר ישיר עם ד"ר דיין (בצד שמאל של המסך, במשבצת "למקרי חירום"), כשהפנייה מגיעה ישירות אל ד"ר דיין מבלי לעבור דרך המזכירות לצורך מתן מענה לשאלות ותיאום פגישה.

הפרוטוקול הטיפולי מורכב מ-6 עד 12 טיפולים באורך של 20 דקות כל אחד. הטיפול אינו כואב, אינו מזיק ואינו גורם לכל תופעת לוואי סוג זה או אחר. שיעורי ההצלחה נעים בין 60%-70%, וניתן לעתים קרובות להבחין בשיפור בזקפה כבר לאחר הטיפול שני והשלישי.

נגישות

לתאום פגישה

מוזמנים לשלוח לנו הודעה