עצירות – לא נעים אך ניתן לפתרון

עצירות – לא נעים אך ניתן לפתרון

עצירות בכלל ועצירות גופנית בפרט הינה תופעה מעיקה, לא נעימה, ובמצבים שונים, קיצוניים, עלולה להיות מסוכנת. מי מכם שלקו בעצירות ודאי יודעים עד כמה התופעה מעיקה ומייסרת. על מנת למצוא מענה טיפולי פרטני – שהרי הסיבה לעצירות שונה ממטופל למטופל ולכן גם סוג הטיפול שונה – באמצעות רפואה המשלבת טיפולים מהרפואה הקונבנציונלית ומהרפואה המשלימה, נדרש אבחון יסודי של התופעה. סיבות שונות עלולות להשפיע ולגרום עצירות כגון: אורח החיים, המזון, סוג העבודה והלחצים הכרוכים בה, איכות החיים הכללית ועוד.
על מנת לבחור את מגוון המוצרים בסל השירותים הטיפוליים עשוי המטופל להידרש לשינוי מהותי, אולי אף קיצוני, באורח החיים ובהרגלי ההתנהגות והתזונה. שתייה מרובה, פעילות גופנית מגוונת, העשרת המזון בסיבים ובתוספי תזונה אחרים, על פי המלצת הרופא, עיסוי בטן עצמי ופעולה לניקוי יסודי של המעי הגס עשויים לשפר את המצב ולהעלים את העצירות.

900

עצירות – איתות להפסיק לעצור ולהתחיל לזוז…  

 גורמים ידועים לעצירות הינם: הכרח להתאפק זמן ממושך, שתייה בכמות בלתי מספקת, מזון דל סיבים, העדר פעילות גופנית בכלל והליכה בפרט. במרכז רפואי שיש בו צוות רב מקצועי של רופאים מדיסציפלינות שונות, רובם ככולם בעלי ותק וניסיון, מוצע מתווה טיפולי, אשר במסגרתו ניתן מענה לעצירות.
על מנת לקבל את הטיפול הייעודי המתאים ביותר, לא מומלץ להסתפק ברכישה אקראית של תכשירים ממקורות שאין ערובה לאמינותם ולבטיחותם, מה גם ששימוש ממושך בהם עלול ליצור תלות, אשר במקום לפתור את בעיית העצירות עלולה להחמירה. בכדי לברר ולוודא את הסיבות להיווצרות התופעה מתייחס הצוות הרפואי במרכז ד"ר דיין אל כל מטופל בראייה הוליסטית, המשקללת את מכלול הגורמים וההשפעות על חייו, תוך הבנת החיבור והקשר ההדוק שבין גוף לנפש.
טיפול בעצירות על ידי מיטב המומחים במרכז ד"ר דיין העשויה לסייע לסובלים מהתופעה. במרכז הרפואי יינתן טיפול כולל שעשוי לחולל שינוי מהותי ומשמעותי לא רק במצבו הגופני של המטופל אלא באיכות חייו.

נגישות

לתאום פגישה

מוזמנים לשלוח לנו הודעה