רפואה משולבת

רפואה משולבת – החזון הרפואי שלנו:

החזון של מרכז מומחים ד"ר דיין לרפואה משולבת הוא להביא להבראתם המלאה של המטופלים שלנו, בהתאם לחמישה עקרונות מנחים:

  • האדם במרכז – עבורנו, המטופל אינו "מקרה רפואי", אלא אדם הזקוק לטיפול הטוב והיסודי ביותר. לכן, הטיפול מתחיל בפגישה יסודית ומקיפה, שבה אנחנו עורכים תשאול מעמיק ומפורט על ההיסטוריה הרפואית של המטופל, אורח חייו, התרופות שהוא נוטל כעת ושאר הבעיות הרפואיות שמהן הוא סובל, ויוצרים דיאגנוזה אמיתית של מצבו, שמטרתה: להבין את החולה.
  • הריפוי השלם –  כל המערכות בגופנו קשורות זו לזו ועשויות להשפיע זו על זו. לתפיסתנו,  הריפוי המלא של המטופל מגיע רק כאשר כל המערכות מאוזנות ופועלות בהרמוניה- רפואה משולבת. משום כך, לעיתים הטיפול בבעיה המרכזית עשוי להצריך טיפול גם בבעיה במערכת אחרת, שלכאורה נראית כלא קשורה כלל. מתפקידנו לבחון את מכלול הבעיות והגורמים המשפיעים ולאור זאת, להעניק את הטיפול היעיל והטוב ביותר – בהתאם לצרכיו וליכולותיו של המטופל.
  • שילוב שיטות טיפול מכל העולם –  איננו מסתפקים רק במה שהרפואה הקונבנציונלית מציעה ומשלבים שיטות טיפול מוכחות מאסכולות רפואיות שונות. מנסיוננו, רק שילוב כזה מצליח לחולל שינוי במקומות שבהם הטיפולים הרגילים אינם מובילים לריפוי המיוחל או לשיפור המבוקש. אצלנו במרכז נמצאים רופאים מומחים בתחומם, המפעילים שיטות קונבינציונליות ושיטות נוספות, במקביל.
  • שיפור איכות החיים – ריפוי מלא ואמיתי אפשרי כשהמטופל מבצע גם שינויים בהרגלי החיים שלו, למשל במרכיבי התזונה ובהרגלי האכילה והשתייה. תוצאתם הנעימה של שינויים אלה היא שינוי יסודי באיכות החיים.
  • רפואה אישית ומחבקת – צוות הרופאים והאחיות שלנו מעניקים למטופל יחס אישי ושומרים איתו על קשר הדוק. הם תמיד יהיו שם להושיט יד ועזרה, בכל בעיה ובכל זמן.
2799339 (2)

פתיחת תיק רפואי

פגישת ההיכרות הראשונית והיסודית עם המטופל והכנת תיק רפואי מקיף בעניינו הן הפעולות החשובות ביותר בתחילת הטיפול. למידע העולה בפגישה זו יש השפעה ישירה ומהירה על סוג הטיפול שיינתן לו, סוגי התרופות ומשך הזמן שיידרש עד להחלמה.
במהלך הפגישה, אותה עורך בדרך כלל ד"ר דיין בעצמו, עובר המטופל תשאול מפורט, שמטרתו לדלות פרטים רבים ככל האפשר על בעיות רפואיות שמהן הוא סובל, תופעות גופניות שמפריעות לו, המצב הנפשי והמנטלי שלו, אורח החיים וסגנון החיים, סביבת העבודה שלו ועוד. התפיסה המנחה היא, כי נדרשת ראייה כוללת והבנה מלאה של המטופל, מעבר למאפייני מחלה ספציפית שממנה הוא סובל, מאחר שישנם גורמים שונים המשפיעים על בריאותו. לעיתים, פתרון בעיה או תופעה שנראות, לכאורה, כבלתי קשורות לחלוטין עשוי להיות המפתח להחלמה ולשיקום מלא ולהשבת איכות החיים הטובה.

הפגישה הראשונה עשויה לארוך עד שעה וחצי, במהלכן מוקדשת כל תשומת הלב למטופל.

נגישות

לתאום פגישה

מוזמנים לשלוח לנו הודעה