שאלות ותשובות בנושאים שונים - מרכז ד"ר דיין

אורתופדיה

האם הטיפול כואב?

הרגישות לטיפול משתנה מאדם לאדם ולכן, עוצמת הטיפול מותאמת לתגובת המטופל. בחלק ניכר מהמקרים, ניתן לטפל ללא כל צורך באלחוש.

כיצד פועל מכשיר האורתוספק?

האורתוספק משדר גלי הלם לאזורים הסובלים מהסתיידויות ובכך מביא לפירוק ההסתיידויות ולשחרור מוגבר של חמצן ברקמות. התוצאה היא זירוז תהליכי ההחלמה. 

האם אפשר להצביע על תופעות-לוואי לטיפול?

לפעולת המכשיר תופעות לוואי מועטות ולא שכיחות: "כתמים כחולים" מקומיים, כאב מקומי לאחר טיפול, נפיחות מקומית חולפת ותחושת נימול.

מתי אחוש בשיפור?

בחלק מהמקרים, השיפור יורגש מיידית. במקרים אחרים, נדרשת תקופה של כשלושה חודשים עד להשפעה מלאה של הטיפול. ככלל, מספר הטיפולים משתנה מחולה לחולה וגם קצב ההחלמה תלוי בכל מקרה לגופו. בדרך כלל, הבעיה אינה נפתרת בטיפול אחד ויש צורך בסדרה של שניים עד ארבעה טיפולים, בהפרש של שבועיים-שלושה בין טיפול לטיפול.

האם יש מקרים שבהם לא ניתן לטפל באורתוספק?

ישנם מקרים בודדים, אצל חולים המטופלים בתרופות מדללות דם, כמו קומאדין, יש מקום שלא לבצע טיפול, מחשש להיווצרות שטפי דם באזור הטיפול.

אלרגיה

האם הטיפול מתאים לילד שלי?
כן! כל ילד מגיל הינקות ואילך יכול להיות מטופל בטיפות נגד אלרגיה היות ובטיפול באמצעות טיפות יש שימוש במינונים תדירים ומדודים היטב לטיפול יעיל באלרגיה, הטיפול מתאים לילדים מגיל צעיר ומאפשר להם לטפל בשורש הבעיה ובגורם לאלרגיה עוד לפני שהילד מפתח סימפטומים נוספים הקשורים אליה.

נגישות

לתאום פגישה

מוזמנים לשלוח לנו הודעה