יצירת קשר

שעות פעילות:

א'     12:00-20:00
ב'       8:00-17:00
ד'      12:00-20:00
ה'       8:00-17:00

ביום ג' אין קבלת קהל

שלח >
למקרים דחופים
שלח >

דלקות בנרתיק - טיפול בחימום לדלקות בנרתיק

טיפול ייחודי לדלקות בנרתיק ע"י חימום בשילוב אוזון

שיטת החימום המכונה DLH (DOSED LOCAL HYPERTHERMIA) מבוצעת ע"י מכונת    ה  GYNETRHERM 700   המיוצרת ע"י חברת MEDISPEC הישראלית.

טיפול בחימום לדלקות בנרתיק מתבצע בעזרת מתמר המחומם ע"י זרם מים חמים במעגל סגור. בשל כך מקדם הבטיחות הינו גבוה מאוד. הטמפרטורה מבוקרת, עולה בהדרגה וניתנת לשינוי בהתאם להרגשת המטופלת.

החימום הורס את הגורם המזהם (לדוגמא – ידוע כי פטריית הקנדידה רגישה מאוד לחום וטפיל הטריכומונס לא שורד לרוב בטמפרטורה של מעל 40 מעלות), מרחיב את כלי הדם וע"י כך משפר את זרימת הדם לנרתיק – דבר שמשפר את החמצון, מביא גורמי חיסון למקום ומחדש את רירית הנרתיק.

הטיפול אינו כואב ואינו דורש הרדמה. בד"כ מבצעים סדרה של כ 3 עד 6 טיפולים בהפרש של כשבוע עד שבועיים ביניהם.

טרם תחילת החימום מבוצעת שטיפה של הנרתיק במי אוזון או חומצה אצטית (חומץ) ובנוסף משלבים טיפולים בגז האוזון (O3 ) לנרתיק – דבר המתבצע ע"י האישה עצמה במרפאתנו וניתן לעשותו ביום הטיפול בחימום או בין הטיפולים. 

גז האוזון נמצא יעיל ביותר לחיטוי ולהרס של מזהמים ובנוסף יש לו יכולת חדירה גבוהה לרקמה (רירית הנרתיק במקרה זה) שם הוא הופך תוך מספר דקות לחמצן. האוזון משפר את חמצון הרקמה, מגביר את המטבוליזם (חילוף חומרים) בתאים, משפעל את המערכת החיסונית ומשפעל את המערכת התוך תאית ללוחמה ברדיקלים חופשיים.

הטיפול באוזון בטוח, אינו כואב ואין לו תופעות לוואי.

 

טיפול בחימום לדלקות בנרתיק: בדיקת PAP SMEAR

 

טרם טיפול בחימום לדלקות בנרתיק רצוי שתהיה בדיקת PAP SMEAR  עדכנית מהשנה האחרונה ורצוי גם תרבית מהנרתיק. בדיקות אילו (כולל PAP ) אנו יכולים לבצע במרפאתנו במידה ואין לאישה בדיקות עדכניות.

לטיפול זה, המבוצע בעיקר במקרים של דלקות חוזרות ושלא מגיבות לטיפול תרופתי, תוצאות טובות מאוד.

לפי דיווחים ממדינות בהן הטיפול מבוצע (ברזיל, דנמרק, אוקראינה ועוד), לפי מה שאנו רואים במרפאתנו וכן לפי ניסוי קליני גדול שבוצע בארץ בבי"ח בילינסון – שיפור משמעותי ופתרון הבעיה מושג בכ 75% מהמקרים ואף יותר. וזאת במקרים שמלכתחילה היו מקרים קשים של דלקות עקשניות שלא הגיבו לטיפול תרופתי.

טיפול זה ניתן לשלב בטיפול תרופתי מקובל, דבר הנשקל בכל מקרה לגופו.

טיפול זה מציע אלטרנטיבה מצוינת ופתרון של ממש לנשים הסובלות מדלקות חוזרות בנרתיק.

 

לסיכום 

שיטת הטיפול הייחודית במרפאתנו המתבססת על חימום הנרתיק יחד עם טיפול בגז האוזון מציעה פתרון לאותן נשים הסובלות מדלקות חוזרות או עקשניות בנרתיק, דבר הפוגע לרוב קשות באיכות החיים, בחיי המין ובזוגיות.

השיטה נוסתה במקומות רבים בעולם ואף בוצע ניסוי קליני נרחב בישראל (בי"ח בילינסון) ודווח על תוצאות מצוינות במקרים שהיו קשים ושלא הגיבו לטיפול תרופתי מקובל.   

למחקרים תומכים לחץ:

  לסרטונים בנושא  פטריה/ דלקות בנרתיק

 

 • + כאב ואורתופדיה
 • + מחלות כרוניות
 • + סרטן
 • + גסטרו - מערכת העיכול
 • + אורולוגיה
 • + איזון סוכרת
 • + הידרוקולוניק
 • + טיפול באוזון
 • + טיפול בקנדידה
 • + דלקות בנרתיק
 • צור עמנו קשר.

  צוות המומחים של מרכז ד"ר דיין עומד לרשותכם בכל עת,
  צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ.

  שלחו פנייתכם >
  x